Weselej w biurze: krzesła biurowe i fotele biurowe w kolorach …

Weselej w biurze: krzesła biurowe i fotele biurowe w kolorach …

Biuro to miejsce w którym na co dzień spędzamy przynajmniej osiem godzin, czyli jedną trzecią dnia. Warto by było miejscem przyjaznym dla pracowników, dla petentów, klientów. Aby znalazly sie w nim nowoczesne meble takie jak krzesła biurowe lub fotele biurowe, ale w kolorach …

Zwykle biura są zachowawcze, malowane na stonowane kolory, do tego dobierane są stonowane meble, by nic nie raziło w oczy. Ale dlaczego? Przecież wystarczy kilka kolorowych krzeseł biurowych lub foteli biurowych , by biuro nabrało charakteru, barw, wyrazu.

Tylko, że takie biura są zbyt stonowane, właściwie jedno niczym nie różni się od drugiego, szybko nudzą się pracującym w nim ludziom i nie pobudzają do kreatywnej pracy.

Co więc zrobić by nasze biuro było ładne, ciekawie urządzone, nowoczesne, inne niż wszystkie ?

Krzesła biurowe i fotele biurowe

krzesła biurowe i fotele biurowe

Wbrew pozorom nie musimy wprowadzać wielkich zmian, nie musimy od razu malować ścian na ostre barwy, zostawmy je białe, szare, pastelowe, niebieskie, zielone. Zmiany możemy wprowadzić szybko, bezboleśnie – wystarczy postawić na kolorowe krzesła biurowe lub fotele designerskie.

krzesła biurowe i fotele biurowe

Kolor możemy dodać nowoczesnymi krzesłami biurowymi, które i tak w każdym biurze są konieczne. Świetnie sprawdzą się w tym celu krzesła Gimlet od Mobles 114 – proste, lekkie bo zrobione z poliuretanu, wygodne. Dobrze wyprofilowane, więc śmiało można na nim pracować kilka godzin bez bólu kręgosłupa. Dostępne w kolorze czerwonym świetnie sprawdzą się w szarych wnętrzach, zielonych, białych pokojach. Poprawią pracownikom nastrój, rozweselą, ale i zapewnią komfort ich plecom.

Gimlet-chair-jorge-pensi-mobles114-galPRD-n00

 

W strefie, w której odpoczywamy, toczymy rozmowy lepiej od krzeseł biurowych sprawdzą się fotele, wygodne, w których można się wygodnie usiąść, zrelaksować. Fotel biurowy OM od Mobles 114 idealnie sprawdzi się w biurze, – ponieważ dziś stawiamy na kolorowe krzesła i fotele biurowe więc raczej polecamy go w nasyconym fiolecie. Ten nowoczesny fotel dostępny jest w wersji obitej tkaniną.

 

krzesła biurowe i fotele biurowe

Jeśli pomarańcz to dla nas za ostry kolor, postawmy na zieleń. Wiadomo, że ten kolor uspokaja, odpręża, idealnie nadaje się do miejsc, w których pracujemy. Można oczywiście w przestrzeni biurowej postawić kwiaty, można również postawić na zielone krzesło WE.  WE to siedzisko ze sklejki w różnych kolorach , lub wytapicerowane,  oparte na cieniutkich metalowych nogach. Ten projekt Francesco Ponsa idealnie nadaje się do biura. Zapewni i wygodę i odrobinę koloru w stonowanych zwykle wnętrzach.

krzesła biurowe i fotele biurowe

W każdym biurze przyda się wieszak – zarówno na ubrania wierzchnie jak i swetry, szale, parasole, marynarki zarówno pracowników jak i klientów. Również on nie musi wtapiać się w tło, może być kolorowy i wesoły, wcale nie metalowy, bądź drewniany.  Taiga Antoniego Aroli  to prosty, turkusowy bądź szary lub biały wieszak, jest wygodny, zajmuje nie wiele miejsca, a świetnie spełnia swoją funkcję.

krzesła biurowe i fotele biurowe

 

No Comments

Post A Comment