Design zawieszony pod sufitem czyli nowoczesne lampy sufitowe

nowoczesne lampy sufitowe

Design zawieszony pod sufitem czyli nowoczesne lampy sufitowe

nowoczesne lampy sufitowe

Nowoczesne lampy sufitowe  często zawierają ciekawe żarówki

Żarówka to jedna z tych rzeczy, którą używamy na co dzień, bez której życia sobie nie wyobrażamy, ale też często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo zrewolucjonizowała ona nasze życie, jak uniezależniła je od natury, od zmieniających się pór roku, od tego o której zachodzi słońce.

Prace nad wynalezieniem żarówki trwały od lat trzydziestych dziewiętnastego wieku – najpierw wynaleziono włókno węglowe które żarzyło się w próżni, potem żarzący się drut, w końcu zaczęto próbować z żarówkami, którą w końcu opatentował Edison. W latach siedemdziesiątych XIX wieku w USA ruszyła w końcu masowa produkcja żarówek. W Polsce pierwsze żarówko zamontowano w przędzalni w Markach w roku 1883.

Żarówki dekoracyjne

Kiedyś jednak żarówka miała funkcję tylko i wyłącznie użytkową, mogła sobie wystawać z klosza, lekko, nieznacznie, ale sama lampą być nie mogła, chyba, że u kogoś akurat remont był, to wtedy tak, wtedy pod sufitem mogła wisieć sama żarówka. Inaczej nigdy, chyba, że ktoś już naprawdę był skrajnym minimalistą.
Dziś żarówka może być lampą sufitową, samą w sobie, bo jest piękna i zasłaniać jej nie wypada. Na jakie designerskie lampy sufitowe- żarówki dekoracyjne warto zwrócić uwagę? Spójrzcie na kilka naszych propozycji nowoczesnych lamp.

Lampa ILDE WOOD S od firmy B.lux to prostota i piękno w jednym. Czarny kable, prosta drewniana oprawka i piękna, krągła, niczym nieprzykryta żarówka. Idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, jako lampa sufitowa, gdzie potrzeba dużo światła.

nowoczesne lampy sufitowe

Jeśli ktoś lubi dużo światła najlepsze będzie nowoczesna lampa ILDE WOOD MAX S – można wybrać w siedem, dziewięć lub trzynaście żarówek. Ta ilość w każdym pomieszczeniu zapewni odpowiednią ilość światła. Do tego czarny materiałowy kabel, drewniana oprawka i spora żarówka. Minimalizm i ogromna ilość światła w jednym. To nowoczesna lampa sufitowa.

nowoczesne lampy sufitowe

Jeśli jedna żarówka to za mało …. wtedy zamontujmy pod sufitem nowoczesną lampę sufitową,  ROUND TRANSPARENT– jedną okrągłą lampę z mnóstwem żarówek w środku.

Lampa ROUND TRANSPARENT od B.Lux, dostępna są w dwóch wersjach – o średnicy 40 cm oraz 50 cm. Żarówek w środku tej lampy designerskiej może być dziewięć lub piętnaście.

nowoczesne lampy sufitowe

Lampa ILDE MAX S od B.Lux to kolejna propozycja dla tych którzy wielbią żarówki. Piękne żarówki dekoracyjne, na trzymetrowym sznurze (może być czerwony, srebrny, czarny) to kwintesencja prostoty i nowoczesnego oświetlenia. Z pewnością będą nie tylko dostarczały blasku i światła, ale też będą pięknym dodatkiem zdobiącym wnętrze, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

nowoczesne lampy sufitowe

Lama ILDE MAX S stworzono w kilku wersjach, możemy mieć siedem, trzynaście bądź dziewiętnaście żarówek dekoracyjnych.

nowoczesne lampy sufitowe

 

No Comments

Post A Comment