ANWAR Combination Floor

Opis

Każdy kto szuka lampy okazałej, pięknie się prezentującej, takiej która na pierwszy rzut oka zachwyca , powinien zwrócić uwagę na lampę ANWAR COMBINATION FLOOR . Lampa, o ciekawej strukturze , wyglądem przypominająca kłębek wełny lub kwiat. Co wyróżnia ten model z całej rodziny lamp ANWAR - nie musimy decydować się na jeden klosz, mamy do wyboru aż trzy i możemy je dodawać lub nie, zgodnie z naszym wyborem. Lampa daje ciekawy efekt świetlny, świecąc jednocześnie w górę i w dół. Sprawdzi się w wielkich przestrzeniach, urządzonych nowocześnie loftach. Rozmiary przykładowej kombinacji lampy podłogowej przykładowo wysokość lampy wynosi 115cm.


Designer
Stephen Burks


Year
2013


możecie być również zainteresowani następującymi produktami

 

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o ANWAR Combination Floor. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.