ANWAR Combinations Hanging

Opis

Duże przestrzenie wymagają dobrego oświetlenia i lamp, które w nich nie zginą, nie wtopią się w tło, ale je ozdobią. Dlatego w takich przestrzeniach świetnie sprawdzi się ANWAR COMBINATIONS HANGING. Lampa mimo, że sporych rozmiarów, bo składać może się aż z trzech podwójnych kloszy daje wrażenie lekkości. Nie zmienia tego nawet fakt, że wykonana jest z galwanizowanej stali. Klosze dostępne są w trzech kolorach – czarny, złotym i miedzianym. ANWAR COMBINATIONS HANGING będzie ozdobą każdego wnętrza, zarówno tego urządzonego w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, rustykalnym, industrialnym. Lampa posiada wmontowane ledowe źródło światła.


Designer
Stephen Burks


Year
2013


możecie być również zainteresowani następującymi produktami


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o ANWAR Combinations Hanging. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.