CASA DE FAMILIA

Availability: In stock

290 zł

Opis

Josep Maria Jujol był jednym z największych, ale też jednym z najmniej znanych geniuszy katalońskiej architektury. Jego kreatywność i wyobraźnia wyniosły katalońską architekturę na szczyt. Jujol był nie tylko architektem, ale też rzeźbiarzem, malarzem oraz bardzo popularnym grafikiem. O jego osiągnięciach wiele mówi fakt, że był najbliższym i jednym z najbardziej oddanych współpracowników Gaudiego. Karafka na wodę Casa de Familia została stworzona w 1912 r. dla sierocińca o tej samej nazwie. Choć Casa De Familia wydaje się prosta, to doskonale ujawnia artystyczne możliwości Jugola. Zamieszczone obok zdjęcie zostało zrobione pomiędzy dwoma lustrami, aby w pełni i ze wszystkich stron ukazać piękno tego wzoru. Przybliżona pojemność butelek wynosi 1- 2 l. Kolory: przezroczysty, niebieski, zielony.


Designer


Josep Maria Jujol


 • * Required Fields

  290 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

       
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolor:

  Przezroczysty

  Niebieski

  Zielony

  Pojemność:

  1.5 l (w przybliżeniu).

  RYSUNKI (cm) Casa de Família - Jujol

  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o CASA DE FAMILIA. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.