Lampa stołowa - CESTA

Availability: In stock

3 325 zł

Opis

Kiedy byliśmy dziećmi, lubiliśmy słuchać baśni o magicznych latarniach i ich cudownych właściwościach. Rozbudzały wyobraźnię i odgrywały ważną rolę w opowieściach pełnych magii, elfów, goblinów i wróżek. Tym właśnie zainspirował się Miguel Mila tworząc latarnię Cesta. Pięknie zaprojektowany i pieczołowicie wypolerowany korpus z drzewa wiśniowego przykrywa mlecznobiały klosz. Ten prosty ale elegancki projekt daje wyjątkowy efekt i pozwala na używanie Cesty jako lampy stołowej albo podłogowej. Dzięki owalnemu kształtowi oraz wygiętemu uchwytowi na górze, lampę można bez problemu przestawiać z miejsca na miejsce. Cesta jest nie tylko piękna i stylowa, ale również funkcjonalna i praktyczna. Mlecznobiały abażur daje przyjemny ciepły blask. Złącze lampy do podłączenia prądu znajduje się pod jej spodem.


Designer


Migel Milá
3 325 zł

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

   
CHARAKTERYSTYKA
Kolor Klosza:

Białe szkło opalowe

Struktura:

Wiśniowego drewna struktura

Źródła Światła:

Nie wliczone źródła światła.

Regulator natężenia światła wliczone

E27 - E26 (maks. wys. 130 mm).

Napięcie wejściowe : 230 VAC.

 

Zalecane źródła światła: 

 - żarówka LED: 17 W  

 - świetlówka kompaktowa: 20 W  

 - żarówka zwykła: maks. 75 W

Rozmiar:

57cm W. x 33cm średnica

RYSUNKI (cm)

CESTA Lampa stołowa - Santa&Cole

  1. Polecam!
    Joanka
    Długo myślałam, czy zdecydować się na tę lampę i nie żałuję. Lampa doskonale odnalazła się w mojej sypialni. Jest elegancka i bardzo funkcjonalna. Sprawdza się szczególnie wieczorami, kiedy jej światło kreuje przyjemną atmosferę.
  2. Uniwersalna lampa
    Sylwia Lipinska
    Świetny i solidny element wyposażenia domu. Jak się okazało z czasem lampa nie ma stałego miejsca, bo każdy chce ją mieć u siebie w pokoju. Zastanawiam się nad kupnem drugiej ;)

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Lampa stołowa - CESTA. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.