Lampa stołowa - CESTITA

Opis

Cestita i Cesta to dwie bliźniacze lampy, bardzo podobne do siebie, stworzone przez Miguela Milę. Cestita to ekskluzywna, starannie zaprojektowana lampa w formie latarni, wykonana w całości ręcznie. Korpus lampy zrobiono z sosny Markusa, a abażur wykonano z mlecznobiałego polimeru technicznego. Owalny kształt lampy, jej wyjątkowy wygląd, jak również drewniana rama w jasnym kolorze, na której opiera się kula lampy, tworzą piękną całość. Lampa wygląda równie dobrze stojąc na podłodze jak i na blacie stołu. Jej wyjątkowa forma jest przykładem kreatywnego wzornictwa. Kopuła lampy przypomina wielkie jajo o odrobinę zmienionym kształcie, zamknięte w pięknej osłonie. Ciepłe światło tej imponującej lampy sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Cestitę bardzo łatwo jest przenosić z miejsca na miejsce, przy pomocy specjalnego uchwytu. Solidna drewniana struktura chroni kopułę lampy przed uszkodzeniami zewnętrznymi a cztery nóżki, na których stoi Cestita mają na celu zapewnienie równowagi lampy z każdej strony.


Designer


Migel Milá

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

 
CHARAKTERYSTYKA
Kolor Klosza:

Białe szkło opalowe 

Tworzywo (polimer), kolor biały

Struktura:

Pinus merkusii drewna struktura

Źródła Światła:

Nie wliczone źródła światła.

Regulator natężenia światła wliczone

E27 - E26 (maks. wys. 105 mm).

Napięcie wejściowe : 230 VAC.

 

Zalecane źródła światła: 

 - żarówka LED: 8 W  

 - świetlówka kompaktowa: 11 W  

 - żarówka zwykła: maks. 25 W

Rozmiar:

36cm W. x 22cm średnica

RYSUNKI (cm)

Lampa stołowa - CESTITA - Santa&Cole


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Lampa stołowa - CESTITA. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.