Krzesło CRACK

Availability: In stock

Cena od 1 448 zł

Opis

Słynne krzesło od Serraydelarocha dostępne jest w dwóch wariantach: jako krzesło tapicerowane i jako standardowe krzesło drewniane. Krzesło Crack to idealny pomost pomiędzy tradycyjnym, klasycznym stylem a nowoczesnym designem, czego efektem jest ten model, na pozór całkiem zwyczajny, ale w istocie wyjątkowy. Krzesło Crack jest funkcjonalne, łatwo jest je przesuwać i bardzo wygodnie się na nim siedzi, dlatego cieszy się tak dużą popularnością. Dostępne jest w wersji z drewna buku lub dębu, natomiast siedzisko wykonane jest z lakierowanej sklejki. Jasny kolor krzesła pozwala na dopasowanie go do różnych barw otoczenia.


Designer


Serraydelarocha

 • * Required Fields

  Cena od 1 448 zł
  RYSUNKI (cm)

  Krzesło CRACK - Concepta Barcelona


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o Krzesło CRACK. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.