DALILIPS Sofa

Availability: In stock

9 245 zł

Opis

Salvador Dali był jednym z najwybitniejszych malarzy surrealistycznych swej epoki, twórcą ruchu artystycznego, który rozwija się po dziś dzień. Twórczość Dalego nadal wywiera ogromny wpływ na świat. W roku 1972, u szczytu swych artystycznych możliwości, słynny artysta nawiązał współpracę z Oscarem Tusquets, z którym stworzył jeden z najbardziej unikalnych projektów – sofę w kształcie ust. Bdd Barcelona Design posiada wyłączne prawa do komercyjnego wykorzystania tego wzoru, stanowiącego niezwykłe połączenie sztuki i wygody. Dali stworzył ten projekt pierwotnie do pokoju Mae West w Muzeum Dalego w Figueres. W tamtych latach nie wprowadzono tego niezwykłego projektu do produkcji przemysłowej i dopiero po upływie trzech dekad Dali Lips udostępniono szerszemu gronu odbiorców.


Dali Lips to sofa dla dwóch osób, wykonana z polietylenu z wykorzystaniem najwyższej jakości technologii formowania rotacyjnego. Dostępna w kolorze czerwonym i różowym sofa Dali Lips ma idealny kształt, który zachęca, by się w nią zagłębić. Ta wygodna, przyciągająca wzrok, przepiękna dwuosobowa sofa pobudzi wyobraźnię każdego, kto na niej usiądzie.
© Salvador Dalí / Fundación Gala-Salvador Dalí.


Designer


Salvador Dalí

 • * Required Fields

  9 245 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

  Regał FREE PORT

  Regał FREE PORT

  Cena od 24 765 zł
  Komoda TOUT VA BIEN

  Komoda TOUT VA BIEN

  Cena od 22 063 zł
  Komoda - MULTILEG Showtime

  Komoda - MULTILEG Showtime

  Cena od 15 804 zł
   
  CHARAKTERYSTYKA Nie
  RYSUNKI (cm)

  DALILIPS - Salvador Dalí


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o DALILIPS Sofa. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.