SHOWTIME Lustro

Availability: In stock

7 991 zł

Opis

Lustro ShowTime, dzieło wybitnego projektanta mebli Jamesa Hayona, to zestaw ośmiu różnych luster, które można umieścić razem albo używać osobno. Każde z luster starannie zaprojektowano w taki sposób, by wspólnie z pozostałymi tworzyły piękną kompozycję, ale można też korzystać z nich pojedynczo. Tylną ścianę lustra polakierowano matową czernią, co daje wyrazisty efekt. Lustro ShowTime świetnie pasuje do toaletki w garderobie, ale sprawdzi się również na każdej innej ścianie domu.
Lustro ShowTime Jamesa Hayona jest bardzo uniwersalne, ma swój niepowtarzalny styl, odmienny i wyjątkowy w porównaniu z tradycyjnymi lustrami. Stanowi niezwykłą dekorację domu. W kompozycji, poszczególne lustra o różnych kształtach i rozmiarach otacza czarny kontur, co daje bardzo ciekawy efekt. Zaprojektowane przez surrealistycznego artystę o twórczym umyśle ShowTime to świetny wybór dla osób, które chcą mieć w swoim domu niekonwencjonalne meble i tworzyć indywidualny styl wnętrza. Lustro ShowTime zdecydowanie różni się od tradycyjnych zwierciadeł i z całą pewnością wywrze wrażenie na oglądających.


Designer


Jaime Hayon

7 991 zł
CHARAKTERYSTYKA
 Finishes:

Set of eigth superimposed mirror units. 

The rear is laquered matte black.

Independent fixing hardware for each unit in steel plate with white galvanised finish.

Dimensions

(complete structure):

117cm H x 200cm W x 4.5cm D
RYSUNKI (cm)

Showtime Lustro - BD Barcelona


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o SHOWTIME Lustro . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.