EIFFEL Dzieci

Availability: In stock

424 zł

Opis

Inspirowany górującą nad stolicą Francji budowlą Wieży Eiffla, stołek Eiffel jest skromnym hołdem oddanym jednemu z największych architektonicznych osiągnięć w dziejach ludzkości. Eiffel to minimalistyczny designerski mebel, wykonany w całości z aluminium, dzięki czemu można go używać we wnętrzach i na zewnątrz. Stołki można z łatwością przechowywać ustawiając jeden na drugim, w ten sposób nie zajmują wiele miejsca. W odróżnieniu od tradycyjnego stołka, ten ma trzy nogi, podobnie jak Wieża Eiffla. Stołek Eiffel jest bardzo ergonomiczny i wygodny. Ponadto w porównaniu do stołka z czterema nogami, stołek trójnożny zapewnia siedzącemu większą mobilność, ponieważ miejsce na nogi nie jest ograniczone z żadnej strony.


Designer


Shigeki Fujishiro

 • * Required Fields

  424 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

       
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolor:

  Biały

  Czerwony

  Niebieski

  Żółty

  Różowy

  Struktura:

  Aluminium farbą poliestrową

  Rozmiar:

  34cm H x 27cm W x 23.5cm D

  RYSUNKI (cm)
  EIFFEL Dzieci Metalik Stołek - RS Barcelona
  Eiffel Dzieci

  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o EIFFEL Dzieci. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.