Regał FREE PORT

Availability: In stock

Cena od 24 765 zł

Opis

Martí Guixé jest nietypowym twórcą. Dlatego odrzuca wszelkie próby szufladkowania czy klasyfikowania go jako projektanta. W swoim zawodzie odnalazł własną przestrzeń wyrazu, w której rozwija się w sposób naturalny i z niezwykłą swobodą. Dobrze się czuje na terytorium idei a jego wielką zaletą jest umiejętność ich realizowania w życiu. Twórca wykorzystuje abstrakcyjne idee w poszukiwaniu rozwiązań konkretnych problemów. Jeżeli ktoś poprosi go o zaprojektowanie krzesła, Guixé zaproponuje mu ideę mebla do siedzenia. Wydaje się to proste, ale w rzeczywistości nie ma drugiego takiego projektanta. Guixé stał się szerzej znany w 1997 r. dzięki niekonwencjonalnemu projektowi SPAMT, nawiązującemu do katalońskiej potrawy: chleba z pomidorem i od tamtej pory konsekwentnie zaskakuje nas wraz z każdym nowym projektem. Lubi przekształcać rzeczy i wciąż to robi. Poprosiliśmy go, aby zaprojektował nowy regał, który stanie się częścią kolekcji zawierającej takie dzieła jak elegancki Multileg Jaime Hayona czy spektakularny Tout va bien francuskich artystów grafików Antoine et Manuel. Propozycja Guixé nazywa się Free Port. “Jest to mebel modułowy w formie sześcianów spełniających różne funkcje i cechujących się dużą dynamiką pod względem wymiarów, rozmieszczenia i wykończenia, przy czym drewno znajduje się zawsze wewnątrz modułów.” Ten wielofunkcyjny mebel doskonale spełni rolę głównej atrakcji pomieszczenia. Umożliwia tworzenie różnych konfiguracji, można go też postawić jako mebel wolnostojący w centralnym punkcie wnętrza. A gdy poprosiliśmy Guixé o zaprojektowanie wersji w większym rozmiarze, przewrócił wszystko do góry nogami – dosłownie – i zbudował nowy model poprzez proste nałożenie elementów.


Designer


Martí Guixé

* Required Fields

Cena od 24 765 zł

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

Komoda TOUT VA BIEN

Komoda TOUT VA BIEN

Cena od 22 063 zł
TRIPOD G6

TRIPOD G6

Cena od 1 770 zł
Komoda - MULTILEG Showtime

Komoda - MULTILEG Showtime

Cena od 15 804 zł
Stół MULTILEG LOW

Stół MULTILEG LOW

Cena od 4 172 zł
RYSUNKI (cm)
 Regał FREE PORT - model 1 Regał FREE PORT  - model 2 Tout va bien - model 3 Regał FREE PORT  - model 4
Model A1 Model A2 Model B Model C
CHARAKTERYSTYKA
Struktura:

Moduły z płyty MDF. Części zewnętrzne lakierowane na wysoki połysk na biało, części wewnętrzne i krawędzie fornirowane różnymi rodzajami drewna.

Drzwiczki z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk po stronie zewnętrznej i matowej od wewnątrz. Półki z MDF, fornirowane różnymi rodzajami drewna.

Nogi wykonane z aluminium oraz stalowych rurek polakierowanych na wysoki połysk w kolorze czekoladowo-brązowym.

Elementy w kształcie czwórnika z anodowanego aluminium.

Rozmiar:

Model A1

89cm H x 203cm W x 68cm D

 

Model A2

89cm W. x 203cm Sz. x 68cm G.

 

Model B

166cm W. x 203cm Sz. x 68cm G.

 

Model C

150cm W. x 271cm Sz. x 68cm G.


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Regał FREE PORT . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.