Krzesło obrotowe - GIMLET

Availability: In stock

Cena od 2 011 zł

Opis

Wygodne krzesło obrotowe przyda się zarówno w domu jak i w biurze, przynosząc ulgę użytkownikowi i zapobiegając bólom wynikającym z niewygodnej pozycji. To zadanie doskonale spełni krzesło obrotowe Gimlet. Ma same zalety: jest lekkie, ma prostą formę, a podstawa na pięciu kółkach zapewnia łatwe obracanie i przesuwanie krzesła. To wzór funkcjonalności i pragmatyzmu. Siedzenie z pianki poliuretanowej gwarantuje maksymalną wygodę, zaś kontrastowa metalowa podstawa pomalowana w kolorze aluminium daje ciekawy efekt wizualny. Krzesło obrotowe Gimlet jest dostępne w wersji z poręczami lub bez.


Designer


Jorge Pensi


 • * Required Fields

  Cena od 2 011 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

  Krzesło biurowe - Gimlet

  Krzesło biurowe - Gimlet

  Cena od 1 475 zł
  Krzesło TUBE

  Krzesło TUBE

  Cena od 1 373 zł
   
  CHARAKTERYSTYKA Nie
  RYSUNKI (cm)

  Krzesło obrotowe GIMLET - Mobles114


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o Krzesło obrotowe - GIMLET. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.