GOBI Rękawiczki

Availability: In stock

204 zł

Opis

Firma Teixidors, założona w 1983 roku, zajmuje się produkcją tekstyliów na niewielką skalę, realizując zarazem swoją misję społeczną. Przedsiębiorstwo powstało jako spółdzielnia nonprofit w celu wspierania samodzielności i miejsc pracy dla osób z trudnościami w nauce. Dziś zatrudnia 23 pracowników niepełnosprawnych i 8 członków personelu pomocniczego. Teixidors nawiązuje do tradycji i wysokiej jakości rzemiosła, ale w zgodzie z wymogami współczesnego świata. Producent wykorzystuje możliwości różnych tkanin i faktur, tworząc przepiękne kombinacje kaszmiru, lnu, wełny i jedwabiu w ubraniach i wnętrzach. Wszystkie te wspaniałe produkty powstają bez elektrycznych maszyn i automatyki, wyłącznie jako rękodzieło wykonywane na tradycyjnych krosnach. Wykonano ręcznie w Barcelonie.

 • * Required Fields

  204 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

   
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolors:

  Zielony

  Granat

  Śliwka

  Czerwony

  Skład: 50% wełna jaków

  50% ekologiczna wełna merynosów
  Instrukcje Pielęgnacyjne: Pranie ręczne

  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o GOBI Rękawiczki. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.