Regał HYPOSTILA

Availability: In stock

11 460 zł

Opis

Ten ekskluzywny regał został zaprojektowany przez Lluisa Cloteta i Oscara Tusquetsa, jako dzieło ich wyobraźni i ciężkiej pracy, choć wiele inspiracji zawdzięczają poradom inżyniera Jesusa Jimeneza. Rady inżynierskie okazały się bardzo ważne, ponieważ pozwoliły Clotetowi i Tusquetsowi stworzyć regał, który wytrzymywał duże obciążenia, a zarazem nie zajmował wiele miejsca i można było aranżować go w praktycznie nieograniczoną liczbę kombinacji i ustawień. W 1995 roku zaprojektowano nowy model regału, który różnił się zastosowaniem rurek, w oparciu o koncepcję Enrica Mirallesa. Hypostila to jeden z najbardziej wyjątkowych i pomysłowych modeli regałów obecnie dostępnych na rynku. Doskonale nadaje się dla osób, które cenią odrobinę kreatywności i odmienności w zwyczajnych przedmiotach. Hypostila doda uroku każdemu wnętrzu!


Designer


Lluís Clotet / Oscar Tusquets

11 460 zł

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

HEADHAT Metalik

HEADHAT Metalik

Cena od 1 716 zł
     
CHARAKTERYSTYKA
Struktura:

Single upright posts to be hold to wall in anodised matt aluminium.

Silver matt extruded and anodised aluminium shelves.

Toolings for fixing the profiles to the wall in white zinc coated iron.

Foot in mat anodized cast aluminium.

 

Rozmiar:

200cm Wys. x 210cm Sz. x 30cm Głęboka

RYSUNKI (cm)

Hypostila Shelve - BD Barcelona


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Regał HYPOSTILA . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.