Jamaica

Opis

Znany w Polsce, symbol hiszpańskiego wzornictwa przemysłowego to bez zwątpienia hoker JAMAICA, którego autorem jest kataloński designer przemysłowy Pepe Cortés. Bd Barcelona dumnie prezentuje tę hiszpańską ikonę designu, która już od tego roku wcieli się w zbiór wielu innych wspaniałych projektów tego kultowego wydawnictwa designu z Barcelony. Tak jak i krzesło Gaulino, stołek Jamaica to ważny symbol klasyki designu dla wzornictwa przemysłowego z Hiszpanii. Stworzony już w 1991 jest w trzech różnych wysokościach oraz ma, do wyboru, dwa różne wykończenia siedziska, w drewnie i w aluminium anodowanym. Siedzisko jest pięknie wystylizowane w formie fali morskiej, natomiast cała forma mebla jest bardzo ergonomiczna i wygodna. Jamaica wspaniale komponuje się w miejscach publicznych takich jak bary, restauracje jak i w projektach domów prywatnych.

Designer

Pepe Cortés

Rok

1991

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Jamaica. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.