JAZZ Kaszmirowy szal

Availability: In stock

1 234 zł

Opis

Firma Teixidors, założona w 1983 roku, zajmuje się produkcją tekstyliów na niewielką skalę, realizując zarazem swoją misję społeczną - wspieranie samodzielności i miejsc pracy dla osób z trudnościami w nauce. Dziś zatrudnia 23 pracowników niepełnosprawnych i 8 członków personelu pomocniczego. Teixidors nawiązuje do tradycji i wysokiej jakości rzemiosła, ale w zgodzie z wymogami współczesnego świata. Producent stosuje w swych wyrobach przędzę pozyskiwaną w odpowiedzialny sposób. Wykorzystuje możliwości różnych tkanin i faktur, tworząc piękne kombinacje kaszmiru, lnu, wełny i jedwabiu w ubraniach i wnętrzach. Wykonano ręcznie w Barcelonie.

 • * Required Fields

  1 234 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

   
  CHARAKTERYSTYKA

  Kolor:

  Kość słoniowa

  Zielono-turkusowy

  światło Miedź

  Koral

  Czerwony

  Ołów Szary

  Ziemia Szary

  Skład: 100% kaszmir
  Rozmiar: 70cm x 200cm
  Instrukcje Pielęgnacyjne Pranie ręczne

  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o JAZZ Kaszmirowy szal . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.