Półka JOINT VENTURE

Availability: In stock

Cena od 3 100 zł

Opis

Spółka joint venture zakładana jest zwykle przez dwie lub więcej stron. Wspólnikami naszego Joint Venture są Pan Rurka i Pan Półka, którzy połączyli swe siły, aby stworzyć mnóstwo różnych możliwości. Ten regał można dowolnie zaaranżować: może być złożony z wielu elementów, ale może też być bardzo prosty. Półki można łączyć na cztery różne sposoby, zaś rozmieszczenie rurek tworzy wyraźne granice i motywy, które można powtórzyć na całym regale lub połączyć tak, by utworzyły jeden duży wzór. Półki są tak cienkie, że aż prawie niewidoczne i można je dostrzec tylko uważnie się przyglądając, dzięki czemu ustawione na regale przedmioty zdają się unosić w powietrzu. Szczególnie ciekawy efekt daje tworzenie skomplikowanych aranżacji, dzięki którym przedmioty na półkach, oglądane z pewnej odległości, wydają się być zawieszone w przestrzeni w prawie niemożliwych kombinacjach. Półki i rurki są łączone pod ciśnieniem a ich połączenia są dodatkowo wzmocnione systemem szczelin i zapadek. Joint Venture to bardzo stylowy, designerski mebel, którego misterny projekt sprawia, że wygląda wspaniale w każdym otoczeniu.


Designer


Matt Gagnon

 • * Required Fields

  Cena od 3 100 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

       
  CHARAKTERYSTYKA
  Struktura:

  Stalowe rurki i blaty malowane farbą poliestrową. 

  Rozmiar:

  Niski 4: 107cm H x 109cm W x 26cm D

   

  Wysoki 4: 212cm H x 109cm W x 26cm D

   

  Niski 8: 107cm H x 217cm W x 26cm D

   

  Wysoki 8: 212cm H x 217cm W x 26cm D

   

  Instrukcja Montażu:

   Joint Venture Instrukcja

  RYSUNKI (cm)
  Joint Venture Shelve - RS Barcelona Joint Venture Shelve - RS Barcelona Joint Venture Shelve - RS Barcelona Joint Venture Shelve - RS Barcelona
  Niski 4 Wysoki 4 Niski 8 Wysoki 8

  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o Półka JOINT VENTURE . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.