Kredens - KAI

Opis

Przy produkcji kolekcji Kai współpracowaliśmy z wysokiej rangi Francuskim projektantem – Jean Luisem Iratzokim. Wspólnymi siłami stworzyliśmy system, który charakteryzuje się harmonijną mieszanką solidnego drewna oraz takich materiałów jak kolorowy lakier, filc czy marmur. Innymi słowami, połączyliśmy wysokiej jakości materiały z nowoczesnymi elementami. Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie. Jego charakter będzie zależał głównie od elementów, których użyjemy do jego wytworzenia. Poza tym, wybierać będziemy pośród różnych styli, przeznaczania, funkcjonalności oraz kolorystyki (wielobarwna lub stonowana forma).

Designer

Jean Louis Iratzoki

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Kredens - KAI. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.