LA NUIT Armchair

Availability: In stock

1 394 zł

Opis

Oto praktyczny fotel. La Nuit jest wygodny, łatwy w użytkowaniu i - co najważniejsze - praktyczny. Zdarza się często, że siedząc na ogrodowym krześle brakuje nam wygodnego domowego fotela. Jednak wyciąganie ciężkiego mebla z domu na zewnątrz byłoby zbyt kłopotliwe. Może się to zmienić dzięki La Nuit: klasycznemu funkcjonalnemu fotelowi. La Nuit stworzono z myślą o przywróceniu designowi funkcjonalności. Ten ekskluzywny, stylowy fotel został wykonany z polietylenu i dostępny jest w różnych kolorach: czerwonym, białym, ciemnoszarym i pistacjowo-zielonym. Świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz. Elegancko prezentuje się też w otoczeniu biurowym. Siedząc na nim, można doskonale się zrelaksować. La Nuit został zaprojektowany przez Serra y de la Rocha, którzy należą do grona czołowych projektantów mebli w Hiszpanii. Lekka waga i zwarta forma La Nuit pozwalają przenosić go bez większego wysiłku. Wypoczywając w nim w ogrodzie, możemy rozkoszować się widokiem zachodzącego słońca lub pięknej zieleni, a we wnętrzu zrelaksować się po męczącym dniu.


Designer


Serra y de la Rocha

 • * Required Fields

  1 394 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

  BUBBA

  BUBBA

  Cena od 7 545 zł
  Fotel - LA COSA

  Fotel - LA COSA

  Cena od 2 531 zł
     
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolor:

  Biały

  Szary antracyt

  Pistacjowy

  Czerwony

  Skład:

  Polietylen.

  Do wewnątrz i na zewnątrz.

  Rozmiar:

  85cm Wys. x 88cm Sz. x 110cm Gł.

  RYSUNKI (cm)

  La Nuit - Concepta Barcelona


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o LA NUIT Armchair. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.