lampa wisząca MAIJA

Availability: In stock

3 486 zł

Opis

Ta designerska lampa o fińskich korzeniach przywodzi na myśl światło sączące się przez żaluzje wczesnym rankiem. Seria lamp Maija to oświetlenie z subtelnym nordyckim akcentem. Abażur tej wiszącej lampy ma formę kaskadową, nadającą jej majestatyczny wygląd. Abażur wykonano z białego metalu a cała struktura lampy jest wytrzymała i solidna, choć sprawia wrażenie delikatnej. Lampa sufitowa Maija przypomina także ul Pszczółki Mai. Abażur jest nieprzezroczysty a kolejno nakładane warstwy pozwalają światłu sączyć się pomiędzy nimi. Panel sufitowy jest owalny i również wykonany z białego metalu oraz dostosowany kształtem i rozmiarem do właściwej lampy. Lampa Maija znakomicie pasuje do biur, domów, restauracji i kawiarni. Szczególnie dobrze wygląda w jadalni lub nad stołem do posiłków. Projekt lampy Maija, będący przykładem pragmatycznego podejścia do oświetlenia wnętrz, stworzył jeden z najlepszych obecnie fińskich projektantów.


Designer


Ilmari Tapiovaara


3 486 zł

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

Lampa stołowa ASA

Lampa stołowa ASA

1 636 zł
 
CHARAKTERYSTYKA
Kolor Klosza:

Biały metalowy abażur.

Struktura:

Biały metaliczny krążek sufitowy.

Źródła Światła:

Nie wliczone źródła światła.

E27 - E26 (maks. wys. 115 mm).

Napięcie wejściowe : 230 VAC.

 

Zalecane źródła światła: 

 - żarówka LED: 17 W  

 - świetlówka kompaktowa: 20 W  

 - żarówka zwykła: maks. 60 W

Rozmiar:

27cm Wys. x 30cm średnica

RYSUNKI (cm)

Maija Lampa Sufitowa - Santa&Cole


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o lampa wisząca MAIJA. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.