Ławka HARPO

Opis

Wygodne, łatwe w montażu oraz ergonomiczne ławki uliczne Harpo z siedziskiem wykonanym z drewna, stanowią efektowny i użyteczny element wyposażenia ogrodu, skweru lub parku miejskiego. Elementy drewniane nadają ławkom Harpo wyjątkowy charakter łączący nowoczesność z tradycją. Konstrukcja ławki wykonana jest z proszkowo lakierowanej i zabezpieczonej antykorozyjnie stali, a siedzisko z wysokiej jakości drewna zabezpieczonego przed wpływem warunków atmosferycznych.

  • Ławki uliczne Harpo z komfortowym siedziskiem wykonanym z aluminium, znakomicie pasują do miejskiego krajobrazu.

  • Mogą z powodzeniem być wykorzystywane na rozległych terenach publicznych, jak również w przestrzeniach kameralnych.

  • Dzięki elementom aluminiowym ławki Harpo wyglądają nowocześnie i estetycznie.

  • Konstrukcja ławki wykonana jest z proszkowo lakierowanej i zabezpieczonej antykorozyjnie stali, a siedzisko z anodowanego, tłoczonego aluminium o wysokiej trwałości.


Designer

Gonzalo Milá / Miguel Milá

Rok

2014
← Poprzednia Następna →

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Ławka HARPO. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.