Kredensy - AURA

Opis

Kolekcja Aura powstała głównie z docelowym przeznaczeniem na kredensy oraz podobnego typu meble, które spotkamy w jadali oraz salonach. Inspiracją kolekcji jest dawny design charakteryzujący kraje nordyckie. Łączy on w sobie tradycję, naturę oraz nowoczesność. W rezultacie powstała kolekcja to kolekcja pełna wspomnień wydzielająca niepowtarzalną aurę. Metalowe i drewniane nogi zaprojektowano w sposób, który doskonale odzwierciedla styl retro i ponadczasowość. Warto tu podkreślić idealne wykończenie całości – orzechowe drewno, naturalne zakończenia oraz lakierowany połysk.

Designer

Angel Martí & Enrique Delamo
← Poprzednia Następna →

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Kredensy - AURA. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.