Regały drewniane - LAU

Opis

Kolekcja mebli LAU z TREKU to olbrzymi wybór takich mebli jak regały pokojowe, regały na książki, regały drewniane. Kolekcja LAU wykonana jest z litego drewna dębowego lub orzechowego w kolorach naturalnym lub barwionym zgodnie z życzeniem klienta. Regal LAU rozmiarowo zróżnicowany o wysokości do 240cm, tworzą drewniane regały o szerokościach : 69cm, 84cm, 99cm. Cechą charakterystyczna tego regału do salonu lub pokoju, jest to że zawsze zamknięty jest tylnym drewnianym panelem przylegającym do ściany w pokoju. Natomiast drewniane regały mogą być otwarte lub zamykane przez zasuwane drzwi o 2 cm grubości i w różnych kolorach lakieru. Kolekcja mebli LAU to regały, ale również kredensy i meble tv i media.


Designer


Ibon Arrizabalaga

← Poprzednia Następna →

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Regały drewniane - LAU. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.