Meble modułowe, szafki rtv i media - LAUKI

Opis

Estetyczna subtelność tej kolekcji przyciąga wzrok już od pierwszego spojrzenia i zachęca tym samym do zapoznania się z nią bliżej.
Godna uwagi jest tutaj cienka, półcentymetrowa rama podkreślająca całość projektu otwieranych poprzez pchnięcie szafek. Kolekcja zdecydowanie pobudza wyobraźnię. A dlaczego? Otóż kolekcja Lauki składa się z wielu szafek, które można zaaranżować w dowolny sposób zarówno na podłodze bądź też przy ścianie. Co więcej, szafki te są dostępne w szerokiej gamie pod względem wymiarów, wykończenia oraz funkcjonalności (szuflady, drzwi czy też moduły otwarte). Wszystko to składa się na fakt nieograniczonych możliwości aranżacji, dzięki której można urządzić praktycznie każde wnętrze. Przykładowo, ten sam moduł można stosować jako nocny stolik lub szuflady z przeznaczeniem na sprzęty biurowe. Za sprawą kilku elementów będziesz w stanie zaprojektować cały przedpokój i tak naprawdę każde inne pomieszczenie w domu. Ciekawym rozwiązaniem może być utworzenie zestawu mebli pod RTV, kredens czy wykonanie szafek do biura.

Designer

Ibon Arrizabalaga
← Poprzednia Następna →

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Meble modułowe, szafki rtv i media - LAUKI. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.