Meble na TV i media - AURA

Opis

Meble na tv i media to wyposażenie salonu, które występuję praktycznie u wszystkich w domu. Kolekcja AURA to również nowoczesne meble tv i media , meble pod telewizor do salonu oraz komody i szafki pod telewizor. Wybór jest szeroki: drewniane lub metalowe nogi, rozmiary od 64cm do 320 cm długości, wykończenie w drewnie jasnym dębowym, orzechowym lub w ich ciemnych wersjach. Mebel modułowy, jakim jest AURA jak jego nazwa wskazuje, wypełniony jest modułami, zmiennymi, z drzwiami, bez drzwi, z szufladami dużymi, mniejszymi i moduły można dobrać kolorystycznie zgodnie z szeroką paletą kolorów, jaką proponuje producent Treku.

Designer

Angel Martí & Enrique Delamo
← Poprzednia Następna →

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Meble na TV i media - AURA. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.