Hoker FLOD

Availability: In stock

1 351 zł

Opis

Prosty, efektowny i stylowy hoker FLOD, wykonany z polietylenu, jest doskonałym elementem wyposażenia barów, restauracji i kawiarni. Można go też używać w domu, gdzie będzie stanowił nowoczesny i stylowy akcent. Hoker ma przepiękną formę. Jego tył jest wygięty, co tworzy efekt rzeźby. W środkowej części korpusu znajduje się zaokrąglony otwór. Hoker wykonano w całości z powtórnie przetworzonego materiału, dzięki czemu jest to produkt przyjazny środowisku.
Hoker FLOD zaprojektowano pierwotnie w kolorze białym, ale można również wybrać m.in. matowe czarne lub jasnożółte wykończenie. Siedzisko stołka jest nieco podniesione w tylnej części, co daje solidniejsze podparcie w pozycji siedzącej. Wygięcie stołka umożliwia osobie siedzącej oparcie nóg w jego dolnej części. Podstawa stołka została specjalnie wzmocniona i zaprojektowana tak, aby stołek utrzymywał równowagę w każdym punkcie. FLOD to świetny dodatek do każdego pomieszczenia.


Designer


Martín Azúa / Gerard Moliné

 • * Required Fields

  1 351 zł
  ← Poprzednia Następna →

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

  Hoker NUTA

  Hoker NUTA

  Cena od 912 zł
       
  CHARAKTERYSTYKA
  Koloy:

  Biały

  Szary

  Czerwony

  Pistacjowy

  Struktura:

  Polietylen

  Produkt w 100% z recyklingu

  Rozmiar: 84cm W x 38cm S x 41.5cm G
  RYSUNKI (cm)

  FLOD Hoker - M114


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o Hoker FLOD . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.