LA NUIT Armchair

Opis

Oto praktyczny fotel. La Nuit jest wygodny, łatwy w użytkowaniu i - co najważniejsze - praktyczny. Zdarza się często, że siedząc na ogrodowym krześle brakuje nam wygodnego domowego fotela. Jednak wyciąganie ciężkiego mebla z domu na zewnątrz byłoby zbyt kłopotliwe. Może się to zmienić dzięki La Nuit: klasycznemu funkcjonalnemu fotelowi. La Nuit stworzono z myślą o przywróceniu designowi funkcjonalności. Ten ekskluzywny, stylowy fotel został wykonany z polietylenu i dostępny jest w różnych kolorach: czerwonym, białym, ciemnoszarym i pistacjowo-zielonym. Świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz. Elegancko prezentuje się też w otoczeniu biurowym. Siedząc na nim, można doskonale się zrelaksować. La Nuit został zaprojektowany przez Serra y de la Rocha, którzy należą do grona czołowych projektantów mebli w Hiszpanii. Lekka waga i zwarta forma La Nuit pozwalają przenosić go bez większego wysiłku. Wypoczywając w nim w ogrodzie, możemy rozkoszować się widokiem zachodzącego słońca lub pięknej zieleni, a we wnętrzu zrelaksować się po męczącym dniu.


Designer


Serra y de la Rocha

CHARAKTERYSTYKA
Kolor:

Biały

Szary antracyt

Pistacjowy

Czerwony

Skład:

Polietylen.

Do wewnątrz i na zewnątrz.

Rozmiar:

85cm Wys. x 88cm Sz. x 110cm Gł.

RYSUNKI (cm)

La Nuit - Concepta Barcelona


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o LA NUIT Armchair. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.