Kinkiety

kinkiety nowoczesne do salonu

Kinkiety i Lampy ścienne

 

Kinkiety to doskonały przykład akcentu świetlnego pasującego do każdego pomieszczenia. Kinkiety odnajdą się zarówno we wnętrzach naszego domu, jak i jako lampy ścienne w biurach. Są modnym oświetleniem punktowym, które spełnia praktyczną i ozdobną funkcję jednocześnie. Dzięki nim wykreujesz jedyny w swoim rodzaju nastrój, który odmieni każde pomieszczenie.

2 Szt.

na stronie

Set Descending Direction
Kinkiety są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w naszych domach. Dzięki nim, możliwe jest doświetlenie miejsc, których światło sufitowe z powodu pewnych ograniczeń nie może objąć swoim zasięgiem. Czy warto się na nie zdecydować? Oczywiście!


Niektórzy mogą się pokusić o stwierdzenie, że kinkiety to oświetlenie uzupełniające, chodź w nowoczesnych wnętrzach jest częściej oświetleniem zasadniczym. Wśród zalet kinkietów wymienia się głównie to, że są tanie i łatwe w montażu. Tym samym, może je zamontować każdy domownik. Co więcej, ich szeroki wybór pozwala dobrać je tak, by pasowały do konkretnej aranżacji urządzonego wnętrza.


W ofercie dostępne są m.in. kinkiety metalowe czy drewniane. Nie brakuje także kinkietów plastikowych czy kryształowych. Z kolei ich kolorystyka nie ma ograniczeń – klosze kinkietów zaczynają się od jasnych (wręcz przezroczystych) kolorów, skończywszy na granacie oraz czerni. Należy tu dodać, że kinkiety idealnie sprawdzają się w charakterze akcentów świetlnych. Ich obecność jest zatem czasami czysto dekoracyjna. Warto tu też zauważyć, że ich postać (lampy ścienne z kloszem bądź lampy ścienne z odchylanym ramieniem) dają wiele możliwości aranżacyjnych. Dla wielu są odpowiednikiem modnego oświetlenia punktowego niezbędnego w mieszkaniu.


W kwestii przeznaczenia klinkietów możemy je podzielić na kinkiety do sypialni, salonu, kuchni czy nawet łazienki. Dodatkowo, nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować je np. w gabinecie biura. Jednym słowem, odnajdą się w każdym pomieszczeniu, gdzie ich obecność nigdy nie będzie zbędna, a jedynie sprawi, że przebywanie we wnętrzu będzie jeszcze przyjemniejsze i praktyczniejsze.


Jak widać, kinkiety to coraz częstsze rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością w polskich domach. Jeśli poszukujesz eleganckich bądź nastrojowych lamp ściennych do salonu lub innego pomieszczenia, zdecydowanie warto rozważyć ich zakup. Dlaczego zatem nie zapoznać się z ich ofertą już teraz? Zapraszamy.
ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.