Lampy podłogowe

Nowoczesne lampy stojące i podłogowe

Nowoczesne lampy stojące i podłogowe

 

Stylowe lampy podłogowe to doskonałe połączenie dekoracji i oświetlenia. Są one bezpośrednim źródłem światła, które z pewnością się przyda w każdym pomieszczeniu. Dzięki ich obecności, oprócz praktyczności zyskasz także wyjątkową atmosferę i niepowtarzalny nastrój we wnętrzu. Pozwól im stać się Twoimi ulubionymi lampami do czytania.

4 Szt.

na stronie

Set Descending Direction
lampy podłogowe stojące do salonu Lampy podłogowe dzięki swojej funkcjonalności potrafią dobrze rozjaśniać całe pomieszczenie oraz precyzyjnie doświetlać poszczególne strefy, np. kącik czytelniczy. Dodatkowo, ich obecność może budować różnorodny nastrój. Co więcej, dają możliwości podkreślenia wybranych elementów wyposażenia, np. oświetlenia obrazu.


Jak wyżej zaznaczono, lampy podłogowe mają to do siebie, że dają miejscowe światło, które tworzy klimat w pokoju. Z racji tego, że większość modeli nowoczesnych lamp podłogowych jest wysokich i wąskich, można je umieścić praktycznie w każdym kącie pomieszczenia. Tym samym nadają określony charakter przestrzeni dowolnego pomieszczenia w naszym mieszkaniu. Zauważmy tu również, że designerska lampa jest tak naprawdę ozdobą samą w sobie. Nawet wyłączona robi wrażenie swoją postacią. Dzięki ich mobilności, podobnie jak przy lampach stołowych, można je z łatwością przenosić z miejsca na miejsce kreując tym samym dowolną atmosferę w wybranym wnętrzu.


Lampy podłogowe mogą świecić w górę bądź w dół. Modele z kloszem kierującym światło w dół najczęściej pełnią funkcję dekoracyjną.
ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.