O nas

barcelonaconcept design
Stylowa, nowoczesna i funkcjonalna – taka właśnie jest Barcelona. Te trzy cechy wyróżniają również produkty oferty BarcelonaConcept. To nowoczesne meble, oświetenie designerskie i arykuły do wystroju wnętrz, ale też mała architektura miejska i ogrodowa, bez której nie wyobrażamy sobie żadnego miasta, parku czy ogrodu w iście designerskim stylu. 

 

Nasza oferta mebli i lamp designerskich to produkty najwyższej jakości, wykonane z troską o każdy szczegół, o każdy detal, tutaj, w pięknej Hiszpanii. To nowoczesne, meble designerskie firmy Treku to wygodne krzesła firmy Ondaretta jak i wiele propozycji do wyposażenia przestrzeni publicznych z firm Sellex lub Enea.

 

Wiele lamp i mebli z naszej oferty  są ponadczasowe  bo stworzone kilkadziesiat lat temy i wciąż cieszą się wielkim powodzeniem, część z nich to dziś ikony designu. To  meble które wyszły spod ręki najbardziej znanych hiszpańskich projektantów takich jak Salvador Dali, Antonio Gaudi, Miguel Mila. Inne to meble stworzone niedawno, piękne, wygodne, przyciagające wzrok, projektowane przez twórców młodego pokolenia jakimi są Jaime Hayon czy Martin Azua i Eugeni Quitllet .

 

Istotę naszej marki BarcelonaConcept stanowią ponadto takie wartości jak ponadczasowość, ecofriendly i handmade podparte projektami najlepszych niezależnych wydawnictw designu jakimi sa Santa&Cole, BD Barcelona, Mobles 114. Wiele produktów z naszej oferty zostało wykonanych z naturalnych surowców – pledy z wełny ekologicznej lub wełny merynosów firmy Teixidors, poduszki z bawełny ekologicznej firmy MikMax oraz dodatki z kaszmiru to tylko przykłady. Niektóre z tych materiałów posiadają certyfikat EcoDesign ISO 14006 poświadczający fakt, że są przyjazne środowisku. 

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.