Fotel - OM

Availability: In stock

Cena od 1 432 zł

Opis

Mówi się, że najprostsze rzeczy są najlepsze – niejednokrotnie o wiele lepsze niż mnóstwo innych. Oto OM – model, który jest bardzo prosty, ale zarazem elegancki, dzięki zastosowanym kolorom i materiałom wysokiej jakości. OM Basic to po prostu pojedynczy blok poliuretanu, wyprofilowany w kształcie wygodnego fotela. Zaprojektowany przez Martina Azua fotel OM Basic dostępny jest w kilku kolorach, np. szarym, białym, czerwonym i pistacjowym. Można również wybrać fotel OM z materiału, odpowiedni do użytkowania we wnętrzach mieszkalnych. OM doskonale sprawdzi się w biurze, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej można dopasować go do różnego typu przestrzeni biurowych.


Designer


Martin Azúa

 • * Required Fields

  Cena od 1 432 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

  Fotel BURGER

  Fotel BURGER

  2 193 zł
  LA NUIT Armchair

  LA NUIT Armchair

  1 394 zł
  Krzesło TUBE

  Krzesło TUBE

  Cena od 1 373 zł
   
  RYSUNKI (cm)

  Fotel - OM - Mobles114


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o Fotel - OM. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.