Zegar ścienny PARALLELS

Availability: In stock

408 zł

Opis

Parallels to prosty analogowy zegar z niemieckim mechanizmem (Hermle). Można zawiesić go tak, że jego nachylone płaszczyzny będą skierowane poziomo lub pionowo, w zależności od światła w pomieszczeniu, aby zapewnić jak najlepszą widoczność wskazówek odmierzających czas. Zegar dostępny jest w czterech kolorach które idealnie podkreślają jego urodę i prostotę, sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza.

 • * Required Fields

  408 zł
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolor:

  Czarny

  Niebieski

  Żółty

  Naturalne drewno bukowe

  Materiał:

  Drewno bukowe

  Rozmiar:

  35cm śr. x 3cm sz.

  RYSUNKI (cm)

  Parallels Zegar ścienny | BarcelonaConcept

  1. Cudo
   Ania K.
   Cudo. Zegar to prawdziwy skarb. Mimo że wygląda bardzo prosto to widać, że zrobiony jest z materiałów najwyżej jakości i wygląda przecudnie z przedpokoju. Daję 10/10. Zdecydowanie polecam.
  2. Dobry zakup
   Justyna Janowska
   Zdecydowałam się na niebieski zegar i nie żałuję. Zegar zawiesiłam poziomo i wszystko widać doskonale. Mimo braku oznaczenia godzin nie można się pomylić w odczytaniu czasu.

  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o Zegar ścienny PARALLELS . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.