MARQUINA (zestaw dwóch naczyń)

Availability: In stock

279 zł

Opis

Przenieś się do czasów, gdy w powszechnym użyciu były dzbanki do oliwy i octu. Te pięknie zaprojektowane naczynia na oliwę i ocet są wspaniałą pamiątką dawnych dni i potwierdzają fakt, że niektóre przedmioty mają ponadczasowy styl. Niezwykłe pojemniki, stworzone przez Rafaela Marquinę w 1961 r., zostały docenione przez profesjonalistów z całego świata i stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli hiszpańskiego designu. Zestaw Marquina otrzymał nagrodę Gold Delta Award w roku powstania. Komplet dwóch naczyń na oliwę i ocet całkowicie odmienił wygląd tych prostych przedmiotów, z których w kulturze śródziemnomorskiej korzysta się na co dzień.
Naczynia wykonano z hartowanego szkła wysokiej jakości. Prosta lecz praktyczna forma naczyń całkowicie likwiduje problem kapiących kropel. Produkt jest dostępny bez dodatków lub w komplecie z tacką. Marquina doda klasy, stylu i oryginalności każdej zastawie stołowej, a blask płynu w naczyniach daje wspaniały efekt przy stole.


Designer


Rafael Marquina

279 zł
← Poprzednia Następna →

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

Krzesło GREEN

Krzesło GREEN

1 099 zł
CASA DE FAMILIA

CASA DE FAMILIA

290 zł
   
CHARAKTERYSTYKA

· 200ml non-drip oil and vinegar bottle

 

· Minimum order of Set of 2 units

· Tray not included and unavailable

RYSUNKI (cm)

MARQUINA oil and vinegar container - M114


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o MARQUINA (zestaw dwóch naczyń). Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.