Wieszak Ścienny MIRAC

Availability: In stock

Cena od 274 zł

Opis

Wieszanie ubrań w przypadkowych miejscach może być problematyczne. Ostre krawędzie mogą podrzeć lub zdefasonować ubrania. Jednak z wieszakiem ściennym MIRAC te problemy to przeszłość. Zaprojektowano go dla osób, które cenią prostotę, klasę i funkcjonalność. Wieszak ścienny MIRAC występuje w trzech wersjach: pojedyncze srebrzyste zawieszki, listwa ścienna 35 mm oraz dużo dłuższa listwa ścienna 60 mm. MIRAC ma 5 mosiężnych chromowanych zawieszek, które zapobiegają niszczeniu odzieży i na których wygodnie jest wieszać ubrania. Można też kupić osobne zawieszki, również wykonane z chromowanego mosiądzu. Minimalistyczny design, błyszczący chrom i wyjątkowy wygląd przemawiają za wyborem tego właśnie wieszaka.
Pojedyncze zawieszki dostępne są w zestawach po 5 sztuk. Można je umieścić w różnych pomieszczeniach albo ułożyć z nich swój własny wzór na ścianie, na przykład poziomo lub w trójkącie, zgodnie z tym co podpowiada wyobraźnia. Metaliczne zawieszki dobrze komponują się z wieloma różnymi kolorami.


Designer


JM Massana / JM Tremoleda

* Required Fields

Cena od 274 zł
← Poprzednia Następna →

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

Wieszak ONA

Wieszak ONA

1 330 zł
Wieszak HULOT

Wieszak HULOT

1 228 zł
   
CHARAKTERYSTYKA
Struktura:

Aluminium malowane oraz haki z chromowanego mosiądzu.

Rozmiar:

Pojedyncze zawieszki: 50cm Sz.

Listwa ścienna : 35mm Wysz.

                            65mm Wysz.

RYSUNKI (cm)

Mirac Wieszak Ścienny - m114


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Wieszak Ścienny MIRAC . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.