Regał TRIA

Availability: In stock

Cena od 8 795 zł

Opis

Regał TRIA będzie najbardziej przydatnym meblem w domu. System TRIA Shelving, dostępny w wersji do zawieszenia na ścianie lub wolnostojącej, samoczynnie dopasowuje się do otoczenia i staje się jego główną atrakcją. Ten piękny regał może być najważniejszą ozdobą salonu. Na jego świetnie zaprojektowanych, białych półkach można wyeksponować książki, obrazki, pamiątki i inne przedmioty. Zamykane szuflady służą do przechowywania rzeczy osobistych. Umieszczony w gabinecie lub domowej bibliotece bez problemu pomieści wszystkie książki. Natomiast w kuchni świetnie sprawdzi się w roli półek na sprzęt kuchenny lub jako przegroda pomieszczenia, na której można przechowywać zastawę i akcesoria w zasięgu ręki. System TRIA Shelving doskonale nadaje się również do biur. Projekt stworzony przez JM Massana/ JM Tremoleda oraz Eduarda Juanolę, efektywnie wykorzystuje miejsce, dzięki czemu regał wpasowuje się w otoczenie, nie zajmując wiele przestrzeni. TRIA Shelving system dostępny jest w pięciu różnych wariantach.


Designer


JM Massana - JM Tremoleda & Eduard Juanola
* Required Fields

Cena od 8 795 zł
← Poprzednia Następna →

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

     
CHARAKTERYSTYKA Nie
RYSUNKI (cm) Nie

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o Regał TRIA . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.