Treku

    meble w styl skandynawski

    Skandynawia z Hiszpanii, dlaczego nie ?

     

    Design skandynawski zauroczył znaczne grono tych, którzy remontują lub kompletują wystrój wnętrz swoich domów. Skandynawskie meble stały się marzeniem dużej liczby osób pragnących wygodnie i pięknie żyć. Kolekcja mebli producenta TREKU to hiszpańskie meble skandynawskie gdyż to skandynawski design, jednak krajem pochodzenia tych mebli jest urocza Hiszpania.

6 Szt.

na stronie

Set Descending Direction

Styl skandynawski zauroczył znaczne grono tych, którzy remontują lub kompletują wystrój wnętrz swoich domów. Dom w stylu skandynawskim stal się marzeniem dużej liczby osób pragnących wygodnie i pięknie żyć. Kolekcja mebli producenta TREKU to oczywiście styl skandynawski, jednak kraj pochodzenia tych mebli to urocza Hiszpania, a dokładnie północna Baskonia, gdzie od 1947 ta rodzinna, baskijska firma proponuje piękne, dobrze wykonane meble do urządzenia domu marzeń w stylu skandynawskim. Treku proponuje: kredensy, stoliki, regały, meble rtv, łóżka. Salon w stylu skandynawskim, kuchnia w stylu skandynawskim a nawet łazienka w stylu skandynawskim to pojawiające się hasła i tytuły w czasopismach na półkach w Polsce i oczywiście innych krajach Europy i świata.

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.