Treku - Kolekcja Aura

Kolekcja AURA

Kolekcja AURA

       

W kolekcji AURA mebli w stylu skandynawskim Treku znajdziemy: kredensy, konsole, meble na tv i media jak i nowoczesne meblościanki do salonu i meblościanki pokojowe. AURA zachwyca kolorami i rodzajami drewna w różnych odcieniach , w łatwy sposób można stworzyć ciekawy model szafki rtv narożnej, szafki rtv czarnej , gama kolorów jest bardzo różnorodna. Kolekcja AURA to również kredensy do salonu, kredensy pokojowe, kredensy do kuchni jak i w zależności od wybranego modelu toaletki do sypialni lub do przedpokoju .

3 Szt.

na stronie

Set Descending Direction
Treku i kolekcja AURA podbija serca polskich architektów i klientów w Polsce. Jest kolekcją ciekawych, prostych, dobrze wykonanych mebli na tv i media i wspaniałym rozwiązaniem na nowoczesne meble modułowe w domu. Kolekcja AURA daje nam wiele możliwości kolorystycznych, natomiast ogrom kolorów laminatów i odcieni okleiny oraz litego drewna, czyli surowców z jakich wykonane są te nowoczesne meble modułowe sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie…
ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.