Treku - Kolekcja Kai

Kolekcja KAI

    Kolekcja KAI

     

    Przy produkcji kolekcji Kai producent współpracował ze znanym Francuskim projektantem – Jean Luisem Iratzokim. Wspólnymi siłami stworzyliśmy system w stylu skandynawskim, który charakteryzuje się harmonijną mieszanką solidnego drewna oraz takich materiałów jak kolorowy lakier, filc czy najlepszej jakości marmur wydobywany na samym wybrzeżu atlantyckim, który nazywa się Markina.

3 Szt.

na stronie

Set Descending Direction
Regały Kai to meble w stylu skandynawskim, prosty design do dekoracji wnętrz w różnych projektach, nie przemija w czasie i sprawia ze nasze mieszkanie w stylu skandynawskim będzie zawsze modne. Styl skandynawski jest obecnie jednym z najbardziej lubianych trendów na świecie. Treku z siedzibą w Hiszpanii, potrafi w znaczący sposób zdobyć serca miłośników prostoty, szlachetnych surowców , pastelowych kolorów i dobrze dobranych dodatków aby powstał skandynawski styl w naszym domu lub biurze jak i hotelu.
ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.