Kolekcja LAU

Kolekcja LAU

    Kolekcja LAU

     

    Kolekcja LAU to regały w stylu skandynawskim z przeznaczeniem na książki i inne bibeloty do pokoju, salonu a nawet kuchni. Wykonane z litego drewna te nowoczesne meble zachwycają swoim pięknym wykonaniem oraz funkcjonalnością w użytkowaniu i kolorystyką lakierów. Jako meblościanki pokojowe lub regały do salonu w stylu skandynawskim spełniają doskonale swoje zadanie. Przesuwane drzwi sprawnie zamykają regały, aby uniknąć nagromadzenia się kurzu i sprytnie ukryć zawartosć mebla.

2 Szt.

na stronie

Set Descending Direction
Kolekcja LAU może służyć, jako kredens, szafka rtv, regał do pokoju, salonu, do kuchni. Te nowoczesne meble tv i media wykonane są z najlepszego, litego drewna, natomiast jak we wszystkich kolekcjach mebli modułowych Treku, również w przypadku kolekcji regałów LAU mamy możliwość wyboru materiałów wykończeniowych - lakierów, fornirów i oklein – w ten sposób konfigurując swobodnie szafki, regały, kredensy do pokoju w stylu skandynawskim, do salonu lub nawet do kuchni w stylu skandynawskim.
ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.