Treku - Kolekcja Lauki

Kolekcja LAUKI

    Kolekcja LAUKI

     

    Otóż kolekcja Lauki składa się z wielu szafek, które można zaaranżować w dowolny sposób zarówno na podłodze bądź też przy ścianie i zawiesić na ścianie, tworząc różne kompozycje kolorystyczne. Co więcej, te meble skandynawskie są dostępne w szerokiej gamie pod względem wymiarów, wykończenia oraz funkcjonalności (szuflady, drzwi czy też moduły otwarte). Wszystko to składa się na fakt nieograniczonych możliwości aranżacji, dzięki której można urządzić praktycznie każde wnętrze w stylu skandynawskim. Przykładowo, ten sam moduł można stosować jako nocny stolik lub szuflady z przeznaczeniem na sprzęty biurowe.

2 Szt.

na stronie

Set Descending Direction
Meble w stylu skandynawskim Lauki służą do zaaranżowania wnętrz w różnych projektach domowych oraz bardziej kontraktowych, zawsze zachowują ich skandynawski design co sprawia że mieszkanie w stylu skandynawskim lub ogólnie ich skandynawski styl zachwycają każdego gościa. Kolekcja Lauki rośnie cały czas i producent Treku proponuje nowe rozwiązania ulepszając wcześniejsze kolekcje.
ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.