RIGA

Availability: In stock

Cena od 955 zł

Opis

Dobry stojak na parasole ułatwi i uprzyjemni wyjścia poza dom. Większość z nas zabiera ze sobą parasol, aby nie być zaskoczonym niespodziewaną zmianą pogody. Wiedząc o tym stworzyliśmy stojak RIGA – idealne miejsce na twoje parasole. Stojak RIGA ma kształt wysmukłego prostopadłościanu, jest wykonany ze stali nierdzewnej i bardzo pojemny. Cienka linka na górze dzieli stojak na dwie komory. Podstawę zrobiono z plastiku ABS, dzięki czemu woda kapiąca z parasola nie zniszczy dna.
RIGA to świetny wybór dla osób, które poszukują stojaka na parasole o minimalistycznej formie, nie zajmującego wiele miejsca, a przy tym estetycznego. Minimalistyczny design stojaka umożliwia postawienie go w dowolnym miejscu. Do kolekcji RIGA należy również kosz na śmieci z popielniczką. Ten srebrno-czarny, nowoczesny stojak na parasole nada wnętrzu indywidualny charakter.


Designer


JM Massana / JM Tremoleda


* Required Fields

Cena od 955 zł

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

Wieszak ONA

Wieszak ONA

965 zł
Wieszak HULOT

Wieszak HULOT

1 228 zł
 
CHARAKTERYSTYKA
Structure:

Umbrella Stand:

Stainless steel structure of 0.8mm depth, polished and satin at the outer face and mat at the inner face.

Umbrella stainless steel rods polished and satin of 8mm. B

ase in ABS Black RAL 7039 and four rubber glides.

 

Ashtray Bin:

Stainless steel structure of 0.8mm depth, polished and satin at the outer face and mat at the inner face, hole front of 180x180 mm for the waste. 

Base bin in ABS Black RAL 7039 and four rubber glides.

Ashtray in extrusion anodized aluminum ( alloy 6060), zinc iron handles for the plastic bags. Handle support in ABS black RAL 7039.

Sizes:

Umbrella Stand:

49cm H. x 25cm W. x 25cm D

 

Ashtray Bin:

71cm H. x 25cm W. x 25cm D

RYSUNKI (cm)

RIGA stojak na parasole - M114


Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o RIGA . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.