RS#2 - Stół do gry w piłkarzyki

Availability: In stock

Cena od 12 297 zł

Opis

Stylowo zaprojektowany stół do gry w piłkarzyki RS # 2 redefiniuje tę klasyczną grę i dodaje jej nowoczesności. Chociaż przedmiot jest znany od dawna, jego nowe wcielenie jest całkowicie odmienione. Nadchodzi nowa era piłki. Ten designerski i bardzo wytrzymały stół wykonano ze stali nierdzewnej z opcjonalnym wykończeniem z poliestru, który gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Stal nierdzewna jest odporna na każdą pogodę, a do wykonania stołu użyto jedynie najwyższej jakości materiałów. Jednak główna atrakcja tkwi w szczegółach: przy stole zamocowano uchwyty na kubki i popielniczki, dzięki czemu nie trzeba przerywać gry, żeby odejść od stołu.
Mebel można w wysokim stopniu personalizować i dostosowywać do swoich potrzeb. Można całkowicie zmienić układ graczy oraz kolory drużyn, wybrać męski zespół albo zdecydować się na Ellę, pierwszą kobietę-piłkarkę na boisku! Gumowe podłoże zapewnia stabilność i ułatwia toczenie się piłki po stole.


Designer


Rafael Rodríguez

 • * Required Fields

  Cena od 12 297 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

     
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolory:

  Inox

   

   Inox Malowane:

  Czerwony

  Biały

  Czarny

  Różowy

  Iron Painted:

  Czerwony

  Biały

  Czarny

  Różowy

  Srebrny

  Structure:

  Steel painted in smooth finish polyester paint (stainless steel for INOX version).

  Rozmiar:

  97cm W x 150cm S x 128cm G

  RYSUNKI (cm)

  RS#2 Stół do gry w piłkarzyki - RS Barcelona

  1. Solidne wykonanie
   Marek Rudawski
   Stół do gry w piłkarzyki zdecydowanie wart swojej ceny. Przekonało mnie głównie solidne wykonanie i wysokiej jakości materiały. Fajnie, że można zmieniać układ piłkarzy. Jestem pewny że posłuży mi wiele lat.
  2. Idealna rozrywka na weekend
   Krzysiek Klimek
   Naprawdę dobry produkt. Wysoka jakość jak się patrzy. Gra jest prawdziwą przyjemnością. Stoł ma możliwość ustawienia układu graczy co zdecydowanie zwiększa zabawę. Dodatkowym plusem jest miejsce na kubek/piwo. Doskonałość pod każdym względem.

  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o RS#2 - Stół do gry w piłkarzyki. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.