RS#2 - Stół do gry w piłkarzyki

Availability: In stock

Cena od 12 297 zł

Opis

Stylowo zaprojektowany stół do gry w piłkarzyki RS # 2 redefiniuje tę klasyczną grę i dodaje jej nowoczesności. Chociaż przedmiot jest znany od dawna, jego nowe wcielenie jest całkowicie odmienione. Nadchodzi nowa era piłki. Ten designerski i bardzo wytrzymały stół wykonano ze stali nierdzewnej z opcjonalnym wykończeniem z poliestru, który gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Stal nierdzewna jest odporna na każdą pogodę, a do wykonania stołu użyto jedynie najwyższej jakości materiałów. Jednak główna atrakcja tkwi w szczegółach: przy stole zamocowano uchwyty na kubki i popielniczki, dzięki czemu nie trzeba przerywać gry, żeby odejść od stołu.
Mebel można w wysokim stopniu personalizować i dostosowywać do swoich potrzeb. Można całkowicie zmienić układ graczy oraz kolory drużyn, wybrać męski zespół albo zdecydować się na Ellę, pierwszą kobietę-piłkarkę na boisku! Gumowe podłoże zapewnia stabilność i ułatwia toczenie się piłki po stole.


Designer


Rafael Rodríguez

 • * Required Fields

  Cena od 12 297 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

     
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolory:

  Inox

   

   Inox Malowane:

  Czerwony

  Biały

  Czarny

  Różowy

  Iron Painted:

  Czerwony

  Biały

  Czarny

  Różowy

  Srebrny

  Structure:

  Steel painted in smooth finish polyester paint (stainless steel for INOX version).

  Rozmiar:

  97cm W x 150cm S x 128cm G

  RYSUNKI (cm)

  RS#2 Stół do gry w piłkarzyki - RS Barcelona


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o RS#2 - Stół do gry w piłkarzyki. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.