RS#3 Drewno- Stół do gry w piłkarzyki

Availability: In stock

Cena od 12 817 zł

Opis

Stół do piłkarzyków RS # 3 Wood jest pierwszym stołem tego typu wykonanym z drewna, z wielką dbałością o szczegóły. Materiałem użytym do produkcji stołu jest iroko: mocne i bardzo wytrzymałe drewno, którego z powodzeniem można używać za zewnątrz i we wnętrzach. Drużyna piłkarska jest efektownie wyeksponowana i wspaniale prezentuje się z każdej strony. Pomiędzy modelami RS # 3 Wood i oryginalnym RS # 3 jest wiele podobieństw: na przykład takie samo boisko do gry i podobny korpus stołu. Jednakże nogi modelu RS # 3 Wood zostały zrobione z eleganckiego drewna, dzięki czemu świetnie się prezentują. Model RS # 3 jest również dostępny w wersji inox, z czystej stali nierdzewnej. Można również zamówić wariant w kolorze białym ze stali poddanej procesowi malowania kataforetycznego. Każda wersja RS # 3 ma swoją własną drużynę. Stoły do piłkarzyków zostały stworzone przez wybitnego projektanta mebli Rafaela Rodrigueza.


Designer


Rafael Rodríguez

 • * Required Fields

  Cena od 12 817 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

     
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolory:

  Inox

   

   Drewno:

  Biały

  Czarny

   

  Struktura:

   

  Nogi:

  Iroko drewna

  Rozmiar:

  93cm W x 151cm S x 128cm G

  RYSUNKI (cm)

  RS#3 Drewno - RS Barcelona


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o RS#3 Drewno- Stół do gry w piłkarzyki. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.