RS#3 - Stół do gry w piłkarzyki

Availability: In stock

9 975 zł

Opis

Wyobraź sobie stół do piłkarzyków, który nie jest zbyt ciężki i trudny do przenoszenia a zarazem świetnie się na nim gra. Nie jest łatwo, prawda? A jednak taki stół już istnieje. To nowy RS # 3: udoskonalona, dopracowana i bardziej praktyczna wersja stołu RS # 2. W wersji RS # 3 usunięto fantazyjne nogi i pewne elementy designu poprzedniego modelu oraz dodano kilka nowych cech, aby zapewnić jeszcze lepszą jakość gry. Najważniejszą cechą tego pięknego stołu jest jego uniwersalność: można go używać zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz, a stół wcale się nie niszczy. Dzięki zmienionym nogom, stół waży do 20 kg mniej niż poprzedni model, bez negatywnego wpływu na stabilność i wytrzymałość stołu. W modelu RS # 3 wprowadzono nowe kolory do wyboru, np. czerwony, żółty, biały czy niebieski. Jednak uchwyty i nogi są zawsze w kolorze białym. Każda wersja kolorystyczna ma przypisaną do siebie drużynę. Do produkcji tego stołu zastosowano wyłącznie najwyższej jakości materiały, wśród nich stal poddaną procesowi malowania kataforetycznego, odporną na zmiany pogody. Obniżono również cenę.


Designer


Rafael Rodríguez

 • * Required Fields

  9 975 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

     
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolory:

  Czerwony

  Biały

  Niebieski

  żółty

  Struktura:

  Steel with cataphoresis coating process and polyester paint.

  Rozmiar:

  93m W x 151cm S x 131cm G

  RYSUNKI (cm)

  RS#3 Stół do gry w piłkarzyki - RS Barcelona


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o RS#3 - Stół do gry w piłkarzyki. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.