Stołek - Binaria

Availability: In stock

1 984 zł

Opis

Jeden z najbardziej niezwykłych projektów ostatnich lat, dzieło doktora Jordi Badía oraz projektanta przemysłowego Otto Canalda. To nie jest zwykły stołek, lecz siedzisko o funkcji zdrowotnej. Polecane jest szczególnie przy czynnościach, które są wykonywane w pozycji siedzącej, ale wymagają przemieszczania się. Dotyczy to wielu zawodów: od dentysty po kasjera w supermarkecie. Opatentowana forma siedziska gwarantuje najbardziej korzystną pozycję pleców w stosunku do nóg: pod kątem dokładnie 135º. Kształt stołka opracowano na podstawie wnikliwych badań z zakresu antropometrii. Charakterystyczną cechą jest centralny podział siedziska, dzięki czemu nogi są w sposób naturalny rozstawione, co zapewnia stabilną pozycję stawu biodrowego. Binaria to stołek na którym dobrze się siedzi, sprawdzony od wielu lat: po raz pierwszy pojawił się w roku 2003 w katalogu nieistniejącej już firmy Oken.


Designer


Jordi Badía / Otto Canalda
 • * Required Fields

  1 984 zł
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolor:

  Czerwony

  Czarny

  Biały

  Materiały:

  Korpus stołka wykonano ze stali z matowym pokryciem poliestrowym proszkowym. Kolory: biały, czerwony i czarny.

  Siedzisko z formowanego poliuretanu.

  Stalowy tłok do regulacji wysokości (200 mm) o metalicznym wykończeniu.

  Kółka z nylonu z szarym pokryciem z gumy.

  Rozmiar:

  61.5cm średnica x 62-82cm W.

  RYSUNKI (cm)

  Stołek - Binaria - BD Barcelona Design


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o Stołek - Binaria. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.