System przechowywania - UP's

Availability: In stock

Cena od 5 872 zł

Opis

Nowe spojrzenie na tradycyjne sposoby przechowywania. Zestaw składa się z dwóch modułów do przechowywania rzeczy, zaś na wierzchu trzeciego modułu umieszczono poduszkę, która tworzy wygodne miejsce do siedzenia. Jedynym ograniczeniem dla tego wspaniale zaprojektowanego systemu do przechowywania jest ilość miejsca w domu / biurze. Można osobno dokupić dodatkowe moduły i połączyć je z systemem podstawowym, tym samym powiększając miejsce do magazynowania. Podobnie jak w zestawie do zabawy, jedyne co trzeba zrobić to połączyć moduły, z których da się stworzyć ogromną ilość różnorodnych kombinacji. Moduły i otwarte przestrzenie dają się wzajemnie dopasowywać, tworząc zgrabne kombinacje przestrzenne. Wnętrze modułu można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika: do wyboru jest system otwarty lub zamknięty, można też zdecydować się na ruchome drzwiczki przy szufladach. Ponadto mebel jest dostępny w wielu różnych wykończeniach. UP'S ma korpus z najwyższej jakości stali pokrytej farbą poliestrową. Front modułu do przechowywania wykonano z drewna lakierowanego, ale można też wybrać naturalny dąb. Ten kreatywny modułowy system do przechowywania został zaprojektowany przez Wernera Aisslingera.


Designer


Werner Aisslinger

* Required Fields

Cena od 5 872 zł

możecie być również zainteresowani następującymi produktami

Stół MULTILEG LOW

Stół MULTILEG LOW

Cena od 4 172 zł
Półka JOINT VENTURE

Półka JOINT VENTURE

Cena od 3 100 zł
   
CHARAKTERYSTYKA Nie
RYSUNKI (cm)

UP's set 1

UP's set 2

UP's set 3

UP's set 4

Set1 Set2 Set3 Set4

Opinie klientów
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Podziel sie z nami tym co myślisz o System przechowywania - UP's. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

Only registered users can write reviews.
Please, log in or register

ZAOSZCZĘDŹ 10%

Dołącz do nas wpisującTwój
mail przy pierwszym zamówieniu

Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

*Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.