WALL CHAMPIONS 1

Availability: In stock

129 zł

Opis

Mniejszy odpowiednik Wall Champions 4 w formie pojedynczych figurek piłkarzy z mocowaniem po obu stronach, które można z łatwością umieścić na ścianie. Wall Champions 1 to starannie zaprojektowane figurki graczy w piłkarskich butach i skarpetach, czerwono-niebieskiej koszulce i niebieskich spodenkach. Figurki piłkarzy zostały wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Te pięknie zaprojektowane figurki – dzieło Rafaela Rodrigueza –świetnie prezentują się na ścianie i znakomicie sprawdzą się w roli wieszaków na płaszcze lub koszule. Głowa figurki jest zarazem wieszakiem. Wall Champions 1 to doskonały wybór, dzięki precyzyjnemu projektowi i misternemu wykonaniu. Można zakupić kilka figurek i rozmieścić je na ścianie, tworząc w ten sposób piękny efekt miniaturowej drużyny piłkarskiej. Dostępne są opcje piłkarzy – mężczyzn lub piłkarek – kobiet. Figurki Wall Champions 1 dostarczane są w pudełkach, dzięki czemu nadają się też na prezent.


Designer


Rafael Rodríguez

 • * Required Fields

  129 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

  WALL CHAMPIONS 4

  WALL CHAMPIONS 4

  509 zł
  RYSUNKI (cm)

  Wall of 
Champions Coat Hanger


  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o WALL CHAMPIONS 1. Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.