YOU and ME

Availability: In stock

12 388 zł

Opis

Stół do ping-ponga w nowej odsłonie. Ten pięknie zaprojektowany stół, w standardowych wymiarach, wyposażony jest w blat o strukturze zapewniającej użytkownikom pełny komfort gry. Na tym jednak nie kończy się jego funkcjonalność. Można go z łatwością przekształcić w wygodny stół do jadalni, stół konferencyjny doskonały do sali posiedzeń lub używać go w dowolnych innych funkcjach. W bocznych szufladach można schować siatkę, rakietki i piłki, przekształcając stół do ping-ponga w zupełnie inny mebel, z którego można korzystać nawet podczas oficjalnych spotkań czy dużych przyjęć. Czarnego stołu do tenisa należy jednak używać z ochronnymi pokryciami, aby zapobiec odbarwieniom, które mogą powstać na skutek zużycia.


Designer


Antoni Pallejà Biuro

 • * Required Fields

  12 388 zł

  możecie być również zainteresowani następującymi produktami

   
  CHARAKTERYSTYKA
  Kolor:

  Czarny

  Biały

  Struktura

  Stal o kataforezy i farby poliestrowej.

  Powierzchnia:

  Wysoka gęstość HPL.

  Nogi:

  Iroko Drewno

  Rozmiar:

  76cm W x 274cm S x 152.5cm G

  RYSUNKI (cm) You and Me - Stół do ping-ponga - RS Barcelona

  Opinie klientów
  Twoja opinia jest dla nas ważna!
  Podziel sie z nami tym co myślisz o YOU and ME . Twoja opinia pomoże nam w selekcji najlepszych produktów, które chcemy zaproponować w przyszłości wszystkim klientom BarcelonaConcept.

  Only registered users can write reviews.
  Please, log in or register

  ZAOSZCZĘDŹ 10%

  Dołącz do nas wpisującTwój
  mail przy pierwszym zamówieniu

  Zarejestruj się aby otrzymać kod promocyjny

  *Oferta jest ważna przy pierwszym-jedynym zapisaniu się. Aby skorzystać z oferty wpisz Twój adres mailowy przed zamknięciem się okna. Możesz wypisać się kiedy sobie tego życzysz. Kliknij tutaj aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.