Eksluzywna kolekcja lamp Aballs marki Parachilna

aballs-parachilna

Eksluzywna kolekcja lamp Aballs marki Parachilna

“Jaime, szukamy lampy, prostej, ale przesiąkniętej duchem PARACHILNY: szlachetne surowce ,  tradycyjne umiejętności połączone z rzemieślniczym kunsztem i nienagannym wykończeniem. Design- mądry….zadbasz o to?”. Pytanie zadane slynnemu Jaime Hayonowi przez Romana i Alfreda , założycieli Parachilna.

Tak rozpoczął się proces tworzenia ABALLS, kolekcji, która łączy w sobie światowej klasy umiejętności rzemieślnicze firmy Bosa z tradycyjnym kunsztem ręcznie dmuchanego szkła.

Porcelana i dmuchane szkło opalowe, połączone są polerowanym pierścieniem mosiężnym. Dimmer lub ściemniacz jest również wykonany z polerowanego mosiądzu. Kolekcja ABALLS obejmuje żyrandol, lampy wiszące dostępne w trzech różnych rozmiarach, lampy stołowe dostępne w dwóch rozmiarach, kinkiety, plafony. Kolory porcelany to złoto (Golden), biel, czerń, platinum oraz copper.
Żyrandole prezentują złotą, galwanizowaną lub białą, lakierowaną na czarno stalową konstrukcję pasującą do kolorów korpusów ceramicznych. Oprawę uzupełniają 24 dmuchane dyfuzory szklane. Lampy wiszące i stołowe składają się z dmuchanego dyfuzora szklanego i białej, czarnej, złotej, miedzianej lub platynowej podstawy ceramicznej. Rezultatem jest zestaw silnie dekoracyjnych lamp , które wytwarzają ciepłe światło w otoczeniu i mogą być wykorzystywane zarówno w aranżacji wnętrza w domu, jak i w projektach kontraktowych.

Parachilna

Designer

Jaime Hayon

Źródło

http://hayonstudio.com/

Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacjiDLA ARCHITEKTÓW PODRÓŻNIKÓW!

Mini przewodnik po nieznanej wpółczesnej Barcelonie!
Zapisz się do naszego newslettera teraz i pobierz GRATIS mini przewodnik

barcelonaconcept-guide
envelope
envelope


Powiązane posty

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Send this to a friend